תוכנית המצוינות
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

תוכנית המצוינות

הפורום הראשון של מצויני המצוינות

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

מבקשת תמיכה!!!!!!!!!!!

Go down 
5 posters
מחברהודעה
Rania

מספר הודעות : 2
Registration date : 10.01.08

מבקשת תמיכה!!!!!!!!!!! Empty
הודעהנושא: מבקשת תמיכה!!!!!!!!!!!   מבקשת תמיכה!!!!!!!!!!! Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 5:04 pm

( אני אעשה את זה ישר ולעניין אני לא כל כך טובה בהקדמות) scratch

قبل بضعة ايام اثارت اهتمامي واحده من الفتيات من قريتي, والتي لا تنتمي الى اية جمعيه او مؤسسه , حيث اقامت مجموعه من جميع النساء الاميات

اللواتي يهتتممن في موضوع القراءة والكتابه, حيث فتحت صف خاص بها في صالون منزلهم حيث يحتوي على ما يقارب 15 امراه, واشترت جميع اللوازم التي تلزم

مسيرتها التعليميه من جيبها الخاص دون مساعدة احد او دون التفكير في الحصول على مقابل من احد او اية دعم من اي جمعية حيث كانت الدراسه للغه العبريه والعربيه . احببت كثيرا ما فعلته

وذكرني ذالك בתוכנית דרומה والتي تعتبر صفة القياده واحده من اهم الصفات التي تعمل عليها , لذالك برايي علينا تغيير بعض من اماكن التطوع التي نعمل فيها لانها برايي ليست جميعها تقوم على التاثير في مجتمعنا اوتقدمه

ومشروع مثل ما قامت به تلك الفتاة من شأنه ان يساعد ويرفع من شأن مجتمعنا اتمنى ان يتاثر البعض من ذالك كما تاثرت انا وان نحاول طرح هذة الفكرة وتطبيقها على ارض الواقع .
חזרה למעלה Go down
islam

מספר הודעות : 27
Registration date : 15.01.08

הודעהנושא: Re: מבקשת תמיכה!!!!!!!!!!!   מבקשת תמיכה!!!!!!!!!!! Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 5:08 pm

תודה לך ראניא
לא הבנתי הכוונה שלך ...את מתכוונת שעדיף שנעשה פרוייקט כזה או רוצה לגייס מתנדבים לעזור לבחורה ????
תוווווווווווודה Razz
חזרה למעלה Go down
izzat

izzat

מספר הודעות : 56
Registration date : 16.03.08

הודעהנושא: Re: מבקשת תמיכה!!!!!!!!!!!   מבקשת תמיכה!!!!!!!!!!! Icon_minitimeTue Apr 08, 2008 9:34 am

אני חושב שגם וגם
אנחנו יכולים להקים עוד פרויקט משלנו שיהיה אותו דבר בכפרים שלנו
וגם לגייס לה עוזרים בכפר שלה
הייתי מוכן לעבוד על זה , זה נשמע מאד טוב
חזרה למעלה Go down
Asia Amour

מספר הודעות : 48
Registration date : 08.01.08

הודעהנושא: Re: מבקשת תמיכה!!!!!!!!!!!   מבקשת תמיכה!!!!!!!!!!! Icon_minitimeTue Apr 08, 2008 9:22 pm

אהלא בראניה נווווווווווורת ולה Very Happy Very Happy

אני אהבתי את הסיפור והיתי מקווה שנעשה אותו בכפרים שלנו
חזרה למעלה Go down
yas 2008

מספר הודעות : 12
Registration date : 24.03.08

הודעהנושא: Re: מבקשת תמיכה!!!!!!!!!!!   מבקשת תמיכה!!!!!!!!!!! Icon_minitimeWed Apr 09, 2008 3:20 pm

מבקשת תמיכה!!!!!!!!!!! 15141516
חזרה למעלה Go down

מבקשת תמיכה!!!!!!!!!!!
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1