תוכנית המצוינות
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

תוכנית המצוינות

הפורום הראשון של מצויני המצוינות

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

תגידו איך היה הפאנל נשים.......... אני אהבתי

Go down 
4 posters
מחברהודעה
izzat

izzat

מספר הודעות : 56
Registration date : 16.03.08

תגידו איך היה הפאנל נשים.......... אני אהבתי Empty
הודעהנושא: תגידו איך היה הפאנל נשים.......... אני אהבתי   תגידו איך היה הפאנל נשים.......... אני אהבתי Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 2:07 pm

זה היה מעניין ומאד נותן אנרגיה ,
אני חושב שיש לי כוח לא להתייאש מהלימודים כמה חודשים רק בעזרתן
מי שלא היה הפסיד(החברה של שנה ב" , אלאא מרים רנא אסמאא ....... חברים תהיו טובים כי אנחנו נעשה חיקוי למה שאתם עושים) Evil or Very Mad

מה אתם חושבים??? נו תפתחו דיון .... בא לי לשמוע...
חזרה למעלה Go down
moshera

moshera

מספר הודעות : 34
Registration date : 08.01.08

הודעהנושא: Re: תגידו איך היה הפאנל נשים.......... אני אהבתי   תגידו איך היה הפאנל נשים.......... אני אהבתי Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 2:57 pm

[
b]וינק יא עזאת מן גבל???????וין הידי אלאנרגיה קאינה מכבייה!! bounce כל הכבוד על הנחרצות!

אלמוהם אנתא סבקתני הייתי רוצה עכשיו לשים נושא דיון על הפאנל שהיה בס יאלא אנתא קפית .....

נכנס לעניין ...........
היה פנל מדהים Shocked מרתק bounce חלו lol! בגננן והעיקר למדתי המווון דברים וידעתי שאין דבר בלתי אפשרי פשוט אלחגה רדת אלי אלאנרגיה ואלטמוח אלי קאן ענדי גבל מא אפות אחווה ואתעלם
יא אלללה התחילה ממאקנת תפירה ועכשיו היא עשירה ובעלת קניון הכי גדול בעיר שלה......על פי כל הקשיים שהיו לה היא הצליחה ובגדול ואלה הבעיות שלי יחסית לה שטויות Exclamation

ממש מעודד שהחלומות שלנו יתגשמו באמת החזירה לי את זה ועכשיו אני שוב חולמת ברפואה חחחחח

אני משתוקקת לשמוע את דעות האחרים................ומוסיפה את קולי לעזאת שסטודנטי שנה ב הפסידו וזה לא יהיה עוד פעם חבל
[/b] geek

תגידו איך היה הפאנל נשים.......... אני אהבתי 10
מושירה
חזרה למעלה Go down
Asia Amour

מספר הודעות : 48
Registration date : 08.01.08

הודעהנושא: Re: תגידו איך היה הפאנל נשים.......... אני אהבתי   תגידו איך היה הפאנל נשים.......... אני אהבתי Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 8:30 pm

אלסלאם עליקם

ולה היום היה מוצלח ומעניין מאוד, למדתי הרבה דברים, אין דבר עומד בפני הרצון, בנוסף כמו שהרצל אמר: "אם תרצו זאת לא אגדה". במיוחד

הסיפור של אלחג'ה היה מרגש מאאאאאאווווד, יצאתי מפנאל עם המון אינרגיה, שבעזרתה אני אמשיך את החיים

סלאאאאאאם
חזרה למעלה Go down
חאלד

מספר הודעות : 26
Registration date : 14.01.08

הודעהנושא: Re: תגידו איך היה הפאנל נשים.......... אני אהבתי   תגידו איך היה הפאנל נשים.......... אני אהבתי Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 11:22 pm

התגובה של איסלם

הי ,את המייל הזה אני כותב אותו בעקבות התגובה של איסלם , ראשית אללא הייתה התלמידה היחידה שהודיעה שהיא לא יכולה לבוא היא עוד תלמיד ( מחמד א. עגאג ) שאמר שהוא ישתדל לבוא ובסוף הוא לא הגיע ..

אני חושב שלהגדיר מפגש מוצלח או לא תלוי בכמה פרמטרים כמו

1- % נוכחות תלמידים .
2- % השתתפות פעילה של תלמידים ( שאלות ,דיון בעקבות ,הסקת מסקנות וכו...... ) .

רוב הסטודנטים של הקבוצה טובים מבחינה לימודית .... אבל הבעיה העיקרית היא הקטע החברתי והכוונה בקטע החברתי הוא להיות (in ) ולהיות מודע למה שהולך סביב באוני ,בחברה ובעולם .... כדי מידע זה מגדיל ומרחיב את הניסיון שלנו ואת תפיסת העולם ... ולכן המטרה של המפגשים האלה היא להעצים אותכם מבחינה חברתית וגם לפקח את עיניכים על סוגיות מתוך החברה ...... ההעצמה שאני מדבר עליה חשובה מאוד למהנדס ,לרפוא ,לעו"ס ,למורה ולכל אחד . העצמה זו אתם צריכים אותה כדי להצליח בלימודים ( ראיונות ,חקר מקרים ) וגם בחייכם האישיים והמקצועיים .

אני רוצה שכולם תבינו את השאלות ואת הכעס של איסלם ולראות את זה בעין אחרת לגמרי .
אף אחד לא בא להטיף מוסר אבל נשאלות הרבה שאלות וגם אם אני הייתי סטודנט בתוכנית הייתי שואל
- למה לא בואו כל הסטודנטים ?
- למה הם חושבים שמותר להיעדר ושזאת פעילות לא מתאימה ? ואם היא לא מתאימה מה הם מציעים במקום ?

תחשבו על זה אחרת וכולנו פתוחים לרעיונות חדשים

ושתהיה לכם אחלה לילה למרות השרב
א. מחמד
חזרה למעלה Go down

תגידו איך היה הפאנל נשים.......... אני אהבתי
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1