תוכנית המצוינות
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

תוכנית המצוינות

הפורום הראשון של מצויני המצוינות

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

פינת טיולים....

Go down 
+4
חאלד
Rana
Asia Amour
Nour Amour
8 posters
מחברהודעה
Nour Amour

מספר הודעות : 19
Registration date : 08.01.08

פינת טיולים.... Empty
הודעהנושא: פינת טיולים....   פינת טיולים.... Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 11:01 pm

[b]السلام عليكم ورحمة الله وبركاته

معلش يا جماعه لا حد يواخذني معشاني بكتب بالعربي ..... اللي عنده اي مشكلة بخلي امل الصانع تترجم له بالعبري ههههههههه

المهم ولا عليكوا مخبى يا اصحاب الرحلات انتم lol!

هذه الزاوية النا وبتظلها النا .... وما حد بقدر يحتلها Laughing

اي واحد عنده اقتراح بالنسبة للرحلة اليومين من الطلاب الباقية

ما في مشكلة ... احنا بناخذه في عين الاعتبار

مشان هيك

شدوا همتكوا واختاروا الكوا مناطق واحنا بنفكر وبنختار

نجوى صابرين شوقي ناجي زينه صفيه سمية مريم وطبعا راجح وكل المشتركين وما ذكرت اسماءهم

شدوا همتكم ... وابدوا ارائكم

وانت يا راجح سجل دخيلك .... عزات ولا عليك امر ساعده في هالمهمة

يلا يا جمااااااعه اقتراحاتكم...... Question ولا موها جاي عبالكوا تطلعوا رحلات؟؟

نجوى عبري عن رايكي

lol!

سلاااام

نور العمور

وحدة من المجموعه

[/b]
חזרה למעלה Go down
Asia Amour

מספר הודעות : 48

פינת טיולים.... Empty
הודעהנושא: Re: פינת טיולים....   פינת טיולים.... Icon_minitimeFri Mar 21, 2008 6:12 pm

هلا والله بنوووووور

طيب يا نور فكره حلوه

بس لي نسيتي باقي الاعضاء واولهم طلاب الرياضيات, ينساهم الموت يا رب flower , اسيا العمور الي هي انا هههههههه Very Happy , مها النصاصره. نور ابو القيعان.

يلا انشاءالله يوم الثلاثاء نتفق على مسار حلو

سلااااام
ننتظركم يوم الثلاثاء
חזרה למעלה Go down
Rana

מספר הודעות : 22
Registration date : 06.01.08

פינת טיולים.... Empty
הודעהנושא: Re: פינת טיולים....   פינת טיולים.... Icon_minitimeSat Mar 22, 2008 12:52 am

הי חבר'ה

מה קורה איתכם ????? IT HAS BEEN A LONG TIME !!!!!!!!!!!!!

באמת התגעגעתי לכולכם ובמיוחד ובמיוחד ובמיוחד לאחותי רנדא חחחחחחחח

ANY WAY

כידוע לכם אני טיפוסית בעלת רעיונות קצת מוזרים ומשוגעים חח .. טוב טוב טוב עכשיו ברצינות

פשוט חשבתי על מקום לטיול של היומיים , וכפי שכולכם יודעים כמעט לרובנו יצא לצאת לצפון ולמקומות המוכרים כמו אלבאניאס , טבריה , עכו , חיפה וכו' ...
לכן , רציתי לעשות סיבוב של 90 מעלות ונפנה הפעם לאיזור הדרום , בפרט לאילת רעיון נחמד לא ?!! שם ישנם הרבה אתרים שאני בטוחה שרובכם לא מכירים ולא יצא לכם לבקר אפילו ..
אני אישית מאוד סקרנית לכיוון זה כיוון שרוב טיולי המצוינות היו לצפון וזה התחיל להיות טיפה רוטיני לחזור כל פעם על אותו מסלול (חיפה עכו וכו' ..) ..

תשקלו את הרעיון היטב ותתיעצו יחד עם מר חאלד , ואני מבטיחה לכם שזה הולך להיות טיול מן החלומות חח !!!

שיהיה לכם אחלה סוף שבוע lol!
חזרה למעלה Go down
Asia Amour

פינת טיולים.... Empty
הודעהנושא: Re: פינת טיולים....   פינת טיולים.... Icon_minitimeSat Mar 22, 2008 7:31 pm

هلا والله برنا وين هالغيبه

وانا معكي يا رنا, ودنا على ايلات. لانو كل رحله بنمشي على الشمال, وفي اماكن حلوه في ايلات ما زرناها

انشاءالله راح ناخذ هذه الفكره في الحسبان
חזרה למעלה Go down
חאלד

מספר הודעות : 26
Registration date : 14.01.08

פינת טיולים.... Empty
הודעהנושא: מסלול הטיול   פינת טיולים.... Icon_minitimeSat Mar 22, 2008 11:12 pm

הי
מה שלומכם

אין בעיה הכיוון שאתם בוחרים אותו ,אבל תקחו בחשבון שאילת יותר מתאימה לנופש ולרגיעה , הצפון יותר מתאים להליכה וסיורים ,יש בצפון המון מסלולים שלא הייתם בהם ( ואדי עיון ,ואדי אלגלבון ) בכל זאת אתם תקבעו בסוף
חזרה למעלה Go down
Nour Amour

מספר הודעות : 19

פינת טיולים.... Empty
הודעהנושא: Re: פינת טיולים....   פינת טיולים.... Icon_minitimeSat Mar 22, 2008 11:35 pm

اهلا وسهلا فيكم جميعا

اسيا اعذريني اسمك سقط سهواً

المهم رنا فكرتك حلوة بس اذا ودنا نمشي على ايلات بظن ما في غير البحر والاوتيلات والتمشي في صحراء فاضيه

كنت فيها مره انا الصراحه وما ادري ما حبيت...أما ولا يهمك اللي تشوفي ويشوفه باقي المجموعه نحن موافقين عليه

يعني احنا بناخذ بالحسبان ايلات واذا وافقت الاغلبية ما في مشكل

استاذ خالد المحلات اللي مشينا عليها ما ودنا اياها زي عكا وحيفا ومدري شنو

ودنا نحاول نسوي مسار ولا مرة كنا فيه

اسرائيل كبيرة ما شاء الله
חזרה למעלה Go down
moshera

moshera

מספר הודעות : 34

פינת טיולים.... Empty
הודעהנושא: Re: פינת טיולים....   פינת טיולים.... Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 3:12 pm

יא גמאעה יש לי רעיון drunken מה דעתכם שנרוח עצפון פעם בתיכון הלכנו לצפון וקאן פי תחנה "קיאקם " מישהו הבין???????????!!!!!!

ממש היה כיף חיים הלוואי שנעשה זאת שנית פשוט נהדר

את זוכרת יא רנדא אש סאר באלבנאת יומהא????!!!!!!!! lol! פשוט טיול מהחלומות תבדקו את זה אם יש אפשרות לגבי המקום אני לא זוכרת תשאלו את "ספא אלעטאונה "שהיתה המדריכה שלנו בתיכון

וכעיקרון אני אשמח בכל מסלול תעשו כי עכשיו אנו סומכים עליכם כי הטיול הראשון "שמעתי שהיה כיף" מע אני לא הלכתי חחחחחחח

פינת טיולים.... 10

מושירה
חזרה למעלה Go down
islam

מספר הודעות : 27
Registration date : 15.01.08

פינת טיולים.... Empty
הודעהנושא: Re: פינת טיולים....   פינת טיולים.... Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 3:24 pm

חראאאאאאאםםם עליקי יא רנא אילת עם כל החם הזה ??????!!!!!!1
חזרה למעלה Go down
izzat

izzat

מספר הודעות : 56
Registration date : 16.03.08

פינת טיולים.... Empty
הודעהנושא: Re: פינת טיולים....   פינת טיולים.... Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 6:23 pm

היי מהמצב..........????????? אני לא מתפקד עם החום הזה , וזה עדיין באביב (זה רק שם)

אני רק רוצה להגיד לך רנא שכבר הצעתי את הרעיון הזה מזמן (אפילו לפני שנתחלק לקבוצות) ניסיתי לתכנן טיול אבל אין מה לעשות שם

נור צודקת אני חושב לא כדי כי שם זה מתאים רק לשתי קטגוריות של אנשים: זוגות מאוהבים או משפחות עם ילדים .

ואנחנו לא אלו אז לא שווה ללכת........... עד שתהיו בכיף Laughing , אדווה תהרג אותכם אם תעשו את זה בלי תוארראשון לפחות אחחחחחחח

חוץ מזה מה חדש אף אחד לא מתכנן לעבוד בפסח כי אני מובטל ומחפש עבודה אם תמצאו אני אשמח לעבוד???????..............

ודבר נוסף ואחרון : צריך שמישהו יחזיר את אלאא לפורום כי הוא קצת השתפר , הוא יותר חיי מאשר לפני.........

סלחה על הפטפוט הזה
חזרה למעלה Go down
Asia Amour

פינת טיולים.... Empty
הודעהנושא: Re: פינת טיולים....   פינת טיולים.... Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 8:35 pm

גם אני רוצה לבקר אילאת, ההפך יש באילאת הרבה מקומות מדהימות, אבל לצערי כדי לבקר אילאת יומיים לא מספיק. לפחות שלושה ימים נצתרך

לכן אני מציעה למצוא מסלול בצפון ומקווה שיהיה מעניין ומדהים ויש בו הרבה אתגרים

נו ילא הציעו מקומות Very Happy

סלאאאאאאאאם
חזרה למעלה Go down
חאלד

מספר הודעות : 26
Registration date : 14.01.08

פינת טיולים.... Empty
הודעהנושא: פגישה דחופה עם צוות הטיולים   פינת טיולים.... Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 11:19 pm

היי

אתם מציעים מסלולים נפלאים

אבל

יא נור ,אסיא ,נגוא מתי קבעתם פגיש לק. הטיולים ??????
חזרה למעלה Go down
Randa

Randa

מספר הודעות : 15

פינת טיולים.... Empty
הודעהנושא: Re: פינת טיולים....   פינת טיולים.... Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 11:45 pm

[size=18][/size אני מסכימה עם רנא ( לא בגלל שהיא אחותי geek geek ) ..אבל באמת בואו נשנה מסלול הטיול
ונלך למקום שאף פעם לא היינו בו ... כמו אילת , נכון שטיפה חם שם אבל נקווה שבתאריך שנקבע לטיול יהיה מזג האוויר נאה Smile Smile

הייתי פעם באילת ..יש הרבה מקומות נהדרים שכדאי לבקר בהם כמו המצפה התת- ימי ועוד המון דברים משעמשעים Wink
זה כבר הפך להיות משעמם ללכת רק בכיוון הצפון ..הפעם הולכים על הדרום ומי שלא רוצה אילת ימשיך עד שרם אלשיח'
חחחח ( מה דעתך מר.חאלד Question לא חשבתם פעם לקחת אותנו למצרים geek geek ) ...

רנדא flower
חזרה למעלה Go down
moshera

moshera

פינת טיולים.... Empty
הודעהנושא: Re: פינת טיולים....   פינת טיולים.... Icon_minitimeMon Mar 24, 2008 7:04 pm

ואלה פקרה יא רנדא עמצריים חחחחחחחחחחחחח דרוום דרווום מה דעתך מר כאלד??????????!!!!!!!1 lol!
חזרה למעלה Go down
Asia Amour

פינת טיולים.... Empty
הודעהנושא: Re: פינת טיולים....   פינת טיולים.... Icon_minitimeMon Mar 24, 2008 8:07 pm

הלא רנדא רעיון מדהים ללכת למצרים, אני בטוחה שמר חאלד יגיד לנו אין תקציב הההההה

מחר יש לנו פגישה כדי לבחור מסלול לטיול, נעדכן אותכם בהחלטות שנקבל בבפגישה Very Happy

" ادعوا النا انا نتفق "

סלאאאם
חזרה למעלה Go down
Rana

מספר הודעות : 22
Registration date : 06.01.08

פינת טיולים.... Empty
הודעהנושא: Re: פינת טיולים....   פינת טיולים.... Icon_minitimeSat Mar 29, 2008 12:25 am

נור ..

אנחנו מחכים לעדכונים לגבי המסלול והתאריך של הטיול
חזרה למעלה Go down
moshera

moshera

פינת טיולים.... Empty
הודעהנושא: Re: פינת טיולים....   פינת טיולים.... Icon_minitimeSun Mar 30, 2008 9:47 am

יא גמאעה וסלני המייל של קבוצת הטיולים באמת באמת נראה שיהיה לנו כיף כי המסלול נורא יפה והכי יפה "אלקיאקם"

ורוצה גם לעשות קניות בנצרת חחחחחחחחח אני מעכשיו הולכת Laughing

כל הכבוד לצוות הטיולים על הארגון המסודר!

אאאאאאא אבל רק דבר אחד הוא יארית לאו הייתם שמים הטיול ב23.4 ביום ההולדת שלי קאן אלפרחה קמלת וכליתקו תשתרולי עחסאבקו Wink חחחחחחח

סתם סתם Laughing

אוקייי חברים נתראה בטיול lol!

מושירה
חזרה למעלה Go down
islam

מספר הודעות : 27

פינת טיולים.... Empty
הודעהנושא: Re: פינת טיולים....   פינת טיולים.... Icon_minitimeSun Mar 30, 2008 2:33 pm

כל הכבוד לכם
אני חושבת שעיקר הטיול יהיה החברה שישתתפו אם יהיו עם מצב רוח טוב אז הכל יהיה בסדר ואם לא אז פה תהיה הבעיה שלנו
אבל באמת העניין של האוכל לא מצא חן בעיניי לפחות יא אסתאד חאלד למה אנחנו צריכים לשלם אתה יודע כמה זה 50 ש"ח ( אפשר לצלם בהם 500 דף באנ')............... לא משנה אני חושבת שאני ואח'לאס ואריג ורנדה צריכות להתחיל בדייט דחוף עד סוף הפסח queen tongue

יא ג'מאעה איפה אללא אבו סנינה ???? לאן היא נעלמה ???? אללא באמת החיים התחילו בפורם ........ Razz Razz
חזרה למעלה Go down
Asia Amour

פינת טיולים.... Empty
הודעהנושא: Re: פינת טיולים....   פינת טיולים.... Icon_minitimeThu Apr 03, 2008 7:53 pm

אהלא במושירה ואסלאם

נכון אסלאם העיקר בטיול הוא בחברה שישתתפו בו ולא במסלול ואם היינו במצב רוח טוב הטיול יהיה אחלא טיול ולה

אני מקווה שיהיה לנו טיול יפה ומעניין ומדהים, בנוספ יא רייייייייייייייית לו כל החברה ישתתפו בטיול כי זאת ההזדמנות להיות ביחד

סלאאאאם
חבר מצוות הטיולים
חזרה למעלה Go down

פינת טיולים....
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1