תוכנית המצוינות
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

תוכנית המצוינות

הפורום הראשון של מצויני המצוינות

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

יוזמה חברתית

Go down 
+2
izzat
islam
6 posters
מחברהודעה
islam

מספר הודעות : 27
Registration date : 15.01.08

יוזמה חברתית Empty
הודעהנושא: יוזמה חברתית   יוזמה חברתית Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 10:09 am

שלום לכולם
שלושה סטודנטים מתוך כמעט 50 ........ זה באמת מספר בשמיים
אבל תודה רבה לבנות שמוכנות לעזור ... אבל אנחנו צריכים עזרה עכשיו דחוף ...... אני הדגשתי בקו ענק וצבע אדם מה אנחנו צריכים
לא משנה אני אחזור עוד פעם .. אנחנו רוצים מכל אחד ואחד שמעוניין ויש לו פעילות שהוא רואה שהיא מתאימה ליום כזה שישלח לנו אותה ...

באמת רק עכשיו הרגשתי בכן אללא , רנא ,מושירה ( חשבתי שזה לא כל כך קשה ...)

אני אמשיך לכתוב בפורם כי במייל זה מוגזם מאוד כל יום רשימת הודעות .....
ובסוף תודה לכולם
חזרה למעלה Go down
izzat

izzat

מספר הודעות : 56
Registration date : 16.03.08

יוזמה חברתית Empty
הודעהנושא: Re: יוזמה חברתית   יוזמה חברתית Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 9:29 am

יופי אסלאם
אני שמח שאת תומכת בפורום...........
כל הכבוד ואני מצטרף אלייך
אני לא שולח מיילים יותר..............

כולכם תעשו כך אני חושב שזה יעזר,,,,,,,,

יום טוב לכולם,,,,,,,,,,, Exclamation
חזרה למעלה Go down
Asia Amour

מספר הודעות : 48
Registration date : 08.01.08

יוזמה חברתית Empty
הודעהנושא: Re: יוזמה חברתית   יוזמה חברתית Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 6:52 pm

סלאם אללה עליקם

גם אני מצטרפת לכם עזאת ואסלאם , אני רק אכתוב בפורום ולא אשלח מילים לאף אחד

אסלאם אני אנסה להביא כמה פעוליות.

אני מתלהבת ליום הזה queen

אני מקווה שנצליח בעזרת השם Very Happy lol!
חזרה למעלה Go down
Nour Amour

מספר הודעות : 19

יוזמה חברתית Empty
הודעהנושא: Re: יוזמה חברתית   יוזמה חברתית Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 10:32 pm

مرحبا
انا زي ما ذكرت قبل وبعيد وبكرر ما عندي مشكلة اكون مشتركة في تحناة بس والله ما بعرف فعاليات
بس اذا بتفوتوا على اتار اجيك بساعدكم كثيييير كثييييييير لانه في فعاليات مختلفة كثيرة
وخصوصا ل הפסקה פעילה زي ما بقولوا
الي معهم سيسما لموقع اجيك يتبرعوا في لليوزما وهم يختاروا منه فعاليات او اي حد يلقا زي ما قالت اسلام
انا بصراحه حاليا مش ذاكر عبالي اي فعالية بس اذا لقيت ما بقصر
والتاريخ بتمنى يكون مش في 3-4 او 4-4 2008
واخيرا ما في الا السلام
חזרה למעלה Go down
Asia Amour

יוזמה חברתית Empty
הודעהנושא: Re: יוזמה חברתית   יוזמה חברתית Icon_minitimeFri Mar 21, 2008 6:26 pm

نور هلا والله

نور تاريخ الفعاليه في 25-4-08 حسب ما سمعت. Very Happy

طيب يا جماعه في عندي كم فعاليه اختاروا الي يعجبكوا: bounce

1- حوادث بيتيه- بنجيب صور لحوادث بيته وبنشرح للطلاب انهم لازم ياخذوا حذرهم, وبعدين هم يحكوا النا اذا في عندهم قصص لحوادث او سمعوا .

2- اداب عامه- بنجيب صور لواحد بنظف الاسنان, واحد بقص شعره, واحد بقص اظافره... وهيك اشياء وبنحكي الهم قصه الولد الي اسمه سليم كيف مرض وفقد اصحابه ومعلمينه لانه ما كان بيهتم بحاله, الخ... بس اشوفكوا بحكيها الكو اذا عجبتكوا. Smile

3- الحذر على الطرق- بنعلم الاولاد كيف يقطعوا الشارع وبنخليهم يجربوا, والالوان اشاره المرور. وبعض الاشارات المهمه في الطرق.

4- العنف- في صوره لاب بيضرب ابنه. بنخلي الاولاد يلونوها وبعدها بناقش معهم هذا الموضوع وبنعمل كرت في الكلمات مثل تسامح, بس اشوفكوا بعطكوا الصوره والكلمات وبحكي الكم كيف تسووها.

5- تغذيه سليمه- في هذه المحطه بنحكي للاولاد عن الاكل الملائم الي لازم ياكلوه وانهم يبعدوا عن الحلويات الي تخرب الاسنان وهيك اشياء وطبعا مع صور.

هذا الي طلع معي الحين, اذا بيذكر علي شيء بحطه elephant

اذا في شيء عجبكوا احكوا لي وانا بقول الكو كيف بتنعمل الفعاليه, واذا ما عجبكوا ولا شيء عادي queen flower lol!

سلامي
اسيا
חזרה למעלה Go down
חאלד

מספר הודעות : 26
Registration date : 14.01.08

יוזמה חברתית Empty
הודעהנושא: פעילויות   יוזמה חברתית Icon_minitimeSat Mar 22, 2008 11:19 pm

מרחבא
אני חושב שאין בעיה בהכנה הפעלות
חשוב מאוד יא איסלם\עזאת \אחלס ואחרים להכריז על יום ( לפני יום השיא ) שבו נשב באוני או בכל מקום אחר ונבנה ביחד את הפעילויות ואת המפה של היום ........ אני גם לא פוסל יום ספורט קטן אולי לשכבה אחד ( אולי בשכבה יש 2 או 3 כיתות ) אז אפשר ללק אותם ל-6 קבוצות ואז אפשר להכין להם 6 פעילויות כמו

1- העברת מים ממקום למקום .
2- משחק החישוקים .
3- משחק בננית ההררכיה וכו.......

זה רעיון להצעה

א. מחמד
חזרה למעלה Go down
islam

מספר הודעות : 27
Registration date : 15.01.08

יוזמה חברתית Empty
הודעהנושא: Re: יוזמה חברתית   יוזמה חברתית Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 3:18 pm

תודה לכולם
להזכירכם התאריך שנקבע הוא יום חמישי 24/4
למורה חאלד יש פעיליות ספורט לכל הכיתות ולא לשכבה אחת כי יש פעיליות ספורט , חינוך , כיף ,....
לחברה של שנה ב' איפה אתם ??????לאן נעלמתם ????? אנחנו יודעים שיש לכם מערכת עמוסה ........ אבל תנו לנו ( סטודנטים של שנה א' ) להרגיש שאתם קיימים !!!!!!!!!
חזרה למעלה Go down
izzat

izzat

מספר הודעות : 56
Registration date : 16.03.08

יוזמה חברתית Empty
הודעהנושא: Re: יוזמה חברתית   יוזמה חברתית Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 6:27 pm

אז מה גם אני שנה א" ויש לי מערכת מלאה , זה רק שתדעי שהם עצלנים וסתם........
אנחנו לא ממש צריכים אותם תאמיני לי אסלאם

סיי יוו
חזרה למעלה Go down
Asia Amour

יוזמה חברתית Empty
הודעהנושא: Re: יוזמה חברתית   יוזמה חברתית Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 8:43 pm

ההההה הלא בכל החברה

לפחות תגידו לי תודה על השקעה, ישבתי הרבה שעות בכתיבת הפעלויות Very Happy Very Happy לא אסתאם

אני מחכה ליום הזה בהתלהבות

עזאת גם אני איתך, אני יש לי מערכת מלאה ונכנסת לפורם, יש הרבה זמן לכל אחד, אבל צריך לדעת איך לנצל אותו.

גם אני עם מורה חאלד שצריך לעשות פעלויות ספורט. רוצים הרבה מים הההההה

ילא תגידו מתי נתפגש כדי נעשה המערכת של היום הזה

סלאאאאאאם
חזרה למעלה Go down
Rana

מספר הודעות : 22
Registration date : 06.01.08

יוזמה חברתית Empty
הודעהנושא: Re: יוזמה חברתית   יוזמה חברתית Icon_minitimeSat Mar 29, 2008 12:43 am

הי חבר'ה

מה קורה ? מקווה שהכל הולך לכם חלק Smile ..

כולכם יודעים שאני והידידים שלי משנה ב' עוברים תקופה טיפה קשה מבחינה לימודית, כולנו משולבים בתחומים לא קלים ודורשים המון מאמץ והשקעה , וזו הסיבה הראשית לאפתיות הזמנית שלנו כלפי תוכנית המצוינות, אבל בכל זאת אני מאמינה שאנו יכולים לתת משהו מדי פעם . אני פונה אליכם בבקשה לעדכן אותנו בפורום, בכל הזדמנות שתמצאו על צעדים שבהם אתם נוקטים על מנת שנוכל לתקשר ולבנות רשת מגובשת .

למחמד אבו עג'אג' , מר חאלד ביקש ממני לבנות מערכת לפנל לתלמידי י"ב יחד עם אלאא ואיתך , אני ואלאא מוכנות לכן אם אתה מעוניין באמת להשתתף אנא צור איתי קשר בהקדם..

איחולי הצלחה לכולכם בכל דרך שתבחרו ..

רנא
חזרה למעלה Go down

יוזמה חברתית
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1